ruhyazenfrdekkplesukuzyi
  • ЗАСНОВАНА у 1910 РОКУ
    НЬЮ ЙОРК

Основні моменти Нью-Йоркського півмарафону 2023 року

Близько 25 000 учасників вийшли 19 березня на старт забігу, який розпочався у Брукліні, а на фініші маршрут привів бігунів до Центрального парку. Учасники півмарафону перетнули фінішну межу, подолавши 13,1 милі. Цього року у забігу брали участь спортсмени з 15 країн, 17 олімпійців, 12 паралімпійців та сім чемпіонів минулих років. Якщо ця статистика не вражає, то у забігу брали участь також співробітники Федеральної поліції Нью-Йорка та поліції Нью-Йорка. Вони змагалися один з одним, але поліція Нью-Йорка вийшла вперед та виграла Кубок комісара.

22-річний Джейкоб Кіплімо виграв напівмарафон, подолавши фінішну межу за 1:01:31. Він став наймолодшим олімпійцем, який коли-небудь виступав за Уганду. "Від старту до фінішу, незважаючи на те, що було трохи холодно, я зробив усе, що міг", - сказав Кіплімо. "Я думаю, що моя підготовка в останні два місяці дуже допомогла в цьому, тому що я проводив по два тренування на день, готуючись до чемпіонату світу з кросу плюс цей напівмарафон".

Напівмарафон у Нью-Йорку - один із двох заходів, через які протягом року перекривається Таймс-сквер. У ході заходу понад 1000 дітей пробігли близько милі Таймс-сквером у рамках забігу Times Square Kids Run на United Airlines NYC Half, який, за словами організаторів та учасників, надихне їх на заняття спортом.

Результати NYC Half Marathon можна переглянути на сайті results.nyrr.org.

Автор: Ірина Проскуріна